שליכט צבעוני

שליכט צבעוני – עושים רק עם שלום צדוק!

שליכט צבעוני הוא סוג מיוחד של צביעה אשר מיועדת לקירות החיצוניים של הבית. לשליכט הצבעוני ישנם יתרונות רבים, אשר הופכים אותו לפופולארי מאד, למרות המורכבות של הצביעה בו. החברה של צדוק שלום מבצעת עבורכם עבודות צביעה איכותיות לכל סוגי המבנים, גם בשליכט צבעוני, על מנת שתיהנו מן השירות הטוב ביותר ובעיקר מן התוצאות הטובות ביותר.

שליכט צבעוני

הצבע החיצוני של המבנה נוטה להיפגע מן השמש ו/או מן הגשמים לאורך ימות השנה. שליכט– טיח צבעוני – הוא שיטת צביעה ייחודית, אשר מעניקה למבנה לא רק יופי ומראה אסתטי, אלא גם הגנה מלאה מפני פגעי מזג האוויר. השליכט דוחה מים, והוא עמיד מאד. עם זאת, צביעה באמצעות שליכט צבעוני אורכת זמן רב יחסית, ודורשת מיומנות גבוהה של עובדי הצביעה. על מנת ליישם את השליכט על הקירות החיצוניים של המבנה, יש להתחיל את העבודה בכיסוי הקיר בשכבה של מלט, ולאחר מכן מריחה נוספת של פריימר– חומר מקשר, אשר מחזק את תשתית הקיר ויוצר תשתית חזקה עבור השליכט. לאחר מריחת הפריימר ניתן ליישם את השליכט על הקיר. לאחר העבודה המורכבת הזו, נוצר צבע נאה לקירות החיצוניים, אשר גם אוטם את הקירות ומגן עליהם מפני נזקים סביבתיים.

צדוק שלום

החברה של צדוק שלום היא חברה מקצועית אשר עוסקת בתחום הצביעה ועבודות הצבע מזה כ-30 שנה. החברה של צדוק שלום מבצעת צביעה מכל הסוגים – פנימית וחיצונית, למבנים מכל הסוגים – בנייני מגורים, וילות, בתים פרטיים, בנייני משרדים וכן הלאה. העבודה של צדוק שלום היא מדויקת, מקצועית ואיכותית, ומבוצעת בשיטות החדשניות ביותר, על מנת לספק לכם, הלקוחות, את התוצאות הטובות ביותר. עם צדוק שלום אתם נהנים מייעוץ חינם בכל נושא הקשור לצביעה, ללא התחייבות לעבודה, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי ללא פשרות, והתאמה מדויקת של סוג הצביעה לצרכים המדויקים שלכם.

כבר הבנתם למה כדאי לכם לבצע שליכט חיצוני לבית שלכם? כעת הזמינו עוד היום את השירות של צדוק שלום, ותיהנו מעבודה מקצועית ומדויקת, עם כל היתרונות!

מאמרים מאותה קטגוריה

פנו אלינו להתחדש עם צבע

השאירו פרטים בטופס ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם למתן הצעת מחיר מיידית, לכל עבודת צבע לחידוש הבית.

דילוג לתוכן