יתרונותיו של צבע גמיש לצביעה חיצונית

הצביעה החיצונית שונה מאוד מהצביעה הפנימית, כאשר חשוב מאוד לשים לב כשבאים לצבוע משטח חיצוני כלשהו, כי אכן בחרנו בצבע הנכון והמתאים שיישמר היטב ולאורך זמן גם בתנאים הסביבתיים השוררים בחוץ. שלום צדוק מציע את הצביעה הכי איכותית בבית ובחוץ ומבטיח תוצאות מעולות.

כולנו יודעים כי אין כמעט השוואה בין צביעה בחוץ לצביעה בתוך הבית.לבית ישנם הדרישות משלו ולתנאי מזג האוויר דרישות אחרות כאשר חשוב לבחור באיש המקצוע הנכון שידע להתאים את הצבע הנכון ואת אופן הצביעה הנכון לכל מקום

צבע גמיש לצביעה חיצונית –

כאשר מדובר במשטח חיצוני אותו אנחנו מעוניינים לצבוע חשוב לבחור בצבע גמיש. לאחר שנצבע את המשטח בצבע היסוד או בכל צבע מקשר, נבחר בצבע גמיש אשר הוא מסוגל לאטום סדקים או חורים של כ -2 מ"מ. כך שהצביעה תיצור משטח חלק ואחיד. מלבד זאת יסייע הצבע הגמיש במניעתם של סדקים או חורים חדשים העשויים להיווצר עם הזמן במשטח אותו צובעים. מדובר על פי רוב בחומרים שדוחים גם את מלחי הבטון והם בהחלט מהווים פתרון מושלם ברוב המקרים.

הצבעים הגמישים הינן חומרים נושמים והם ידידותיים לסביבה. הם מעניקים את הפתרון המושלם לכל מבנה חוץ הדורש את הצבע.

לפני שנתחיל בעבודה…

לפני שמתחילים לבצע את עבודות הצבע חשוב מאוד להכין היטב את המשטח אשר אותו אנחנו עומדים לצבוע. אם לא נעשה זאת הרי שהצבע הכי יקר לא יצליח ליצור את המראה החדש והחלק אותו אנחנו רוצים.

לכן, לפני הכול:

נסיר את הטיח החלול או הרופף. על פי רוב ניתן יהיה להסיר את אותו הטיח באופן ידני אך כאשר מדובר בקיר רעוע וישן מאוד לא נוכל לטפל בטיח באופן ידני. במקרים מעין אלו יהיה צורך בעבודה עם פטיש או עם גרזן. אמנם לא צריך לחצוב בקירות או במבנים אך יש להתמקד בכל החלקים הבעייתיים.

בנוסף, חשוב לשטוף את הקירות בלחץ מים גבוהוכך יוסר כל הלכלוך והקיר יהיה מוכן לצביעה.

אצל שלום צדוק תוכלו לקבל את כל הייעוץ ואת כל השירות בביצוען של עבודות צבע חיצוניות.

מאמרים מאותה קטגוריה

פנו אלינו להתחדש עם צבע

השאירו פרטים בטופס ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם למתן הצעת מחיר מיידית, לכל עבודת צבע לחידוש הבית.

דילוג לתוכן