איזה צבעים עמידים לאקלים הישראלי?

אז סיימתם את בניית השלד ואף את עבודות החיפוי של הבית. כעת הגיע השלב של צביעת הקירות מבחוץ. איך תצבעו? באילו חומרים תשתמשו על מנת שהצבע יישאר עמיד ויפה לאורך זמן ולא ייפגע ממזג האוויר הקיצוני שלנו כאן בישראל?

כאשר מדובר בנושא של צביעת חוץ אנחנו מוצאים את עצמנו תרים אחר פתרון הולם שיעניק לנו מראה יפה של צבע חלק ועמיד שיישאר כך לאורך זמן. האמת היא שלא מדובר רק בצבע עבור המבנה מבחוץ. מדובר גם בגדרות ובשערים שיש לנו בחוץ, חצרות עם מתקנים שונים הדורשים צבע ועוד. כאשר מדובר בצבע שאמורלשרוד את מזג האוויר הקיצוני הרי שחשוב לנו לבחור בצבעים המתאימים ובחומרים הנכונים והכי חשוב בעל המקצוע שיודע מה נכון ומה כדאי עבור כל אלו.

נלמד מעט על סוגי הצבעים המתאימים לצביעה בחוץ אשר מתאימים למזג האוויר.

צבע על טיח –

כאשר מדובר בצבע על טיח צמנט מוחלק אזי יש צורך ראשית בצביעה באמצעות צבע יסוד. צבע היסוד יבטיח את החיבור הטוב של הצבע העליון תוך שהוא יחדור אל הקיר ויסתום את כל החורים והסדקים שנותרו מהטיח.
 
לאחר שציפינו את הקיר בצבע יסוד נוכל לצבוע בצבע אקרילי גמיש. המיועד לקירות חיצוניים. הצבע הזה הינו גמיש והוא מאפשר את איטומם של הסדקים הקיימים כמו גם מניעתם של סדקים חדשים העלולים להיווצר עם הזמן.ישנם צבעים מסוגים שונים המעניקים את ההגנה המלאה למבנה מפני מזג האוויר הקיצוני כמו גם מפניההשפעה של מלחי בטון.

צבע על טיח מסויד –

כאשר מדובר במשטח מסויד יהיה עלינו לעשות שימוש בחומר שידביק את הצבע לקיר והוא זה שיאפשר אחר כך את היישום של הצבע עצמו.

מתכוננים לפני שצובעים

כדי שהצבע ייתפס היטב ואכן יהיה אפקטיבי ויפה לאורך זמן חובה להתכונן לכך מראש.
 
יש לוודא כי שטח הצביעה הינו נקי לגמרי ללא כל לכלוך, אבק או שומן. יש לשטוף היטב את הקיר במים ואחר כך להמתין לייבוש מלא לפחות 24 שעות.
 
יש לסתום את כל החורים והסדקים לפני העבודה.
 
אצל צדוק שלום תקבלו את השירות הכי מקצועי והכי איכותי. נסו והיווכחו.

מאמרים מאותה קטגוריה

פנו אלינו להתחדש עם צבע

השאירו פרטים בטופס ואנו ניצור עמכם קשר בהקדם למתן הצעת מחיר מיידית, לכל עבודת צבע לחידוש הבית.

דילוג לתוכן